Basketbol Akademisi

1 hafta boyunca hafta içi her gün sabah 09:00 dan akşam 16:30’a kadar uygulanacak yoğun program sayesinde öğrencilerimizin gelişimine hızlı bir katkı sağlamayı planlamaktayız.

Günde 2 antrenman, görsel eğitimler ve etüt saatleriyle basketbol gelişimini sağlamakla beraber çocuklarımızın sömestr ödevlerini yapmak adına da uygun ortam ve koşulları edinmesini sağlayacağız.

Kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı kurumumuzla anlaşmalı catering firması tarafından üstlenilecektir.

İmkanlar & Kazanımlar

Sağlıklı Beslenme

Öğrencilerimiz program boyunca; kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün dengeli ve sağlıklı beslenecektir.

Sosyalleşme

Öğrencilerimiz aynı ilgi odağındaki onlarca akranı ile eğlenceli vakit geçirerek sosyal kabiliyetlerini geliştirme imkanı bulacaktır.

Yoğun Program

Öğrencilerimiz beş gün boyunca; günde 2 antrenman, görsel eğitimler, aktiviteler ve etüt saatleriyle tüm zamanlarını dolu ve kazanımla geçireceklerdir.

Servisle Ulaşım

Akademi programı boyunca öğrencilerimizin güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımlarının sağlanması için servisler tahsis edilecektir.

Eğitsel Oyunlar

Öğrencilerimizin yaş grupları göz önünde bulundurularak eğitsel ve görsel tarafları olan bireysel veya kollektif oyunlarla gelişimleri desteklenecektir.

18-22 Kasım 2019

Basketbol Akademisi

  • 09:00-17:00 Saatleri Arasında
  • 3 Öğün Sağlıklı Beslenme
  • Etütler, Görsel ve Eğitsel Oyunlar
  • Basketbol Antrenmanları
  • Kitap Okuma/Dinlenme
  • Video İzletim
Önceki Etkinliklerden Görüntüler